Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Kobylanka

Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Alicja Ordon

Alicja Ordon

Przewodniczący Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Dariusz Dąbkowski

Dariusz Dąbkowski

Wiceprzewodniczący Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Zofia Dąbkowska

Zofia Dąbkowska

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Zbigniew Drohomirecki

Zbigniew Drohomirecki

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Urszula Gierałtowska

Urszula Gierałtowska

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Zygmunt Gołembowski

Zygmunt Gołembowski

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Czesława Grabowska

Czesława Grabowska

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Jolanta Kisielewska

Jolanta Kisielewska

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Krzysztof Kleinowski

Krzysztof Kleinowski

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Jakub Malinowski

Jakub Malinowski

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Dorota Orzoł

Dorota Orzoł

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Irena Rybarczyk

Irena Rybarczyk

Radny (wygaśnięcie mandatu) Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Ireneusz Siwiec

Ireneusz Siwiec

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Rafał Stateczny

Rafał Stateczny

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Stechnij

Andrzej Stechnij

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Świąder

Andrzej Świąder

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły